Vítejte v motelu Charlie

Vítejte v motelu CharlieVítejte v motelu CharlieVítejte v motelu CharlieVítejte v motelu CharlieVítejte v motelu CharlieVítejte v motelu CharlieVítejte v motelu CharlieVítejte v motelu CharlieVítejte v motelu Charlie
Kontaktujte nás telefonicky: 493 597 571 nebo 608 225 419

Motel Charlie

 

Náš motel se nachází přibližně 12 km od Českého ráje v obci Kovač, přibližně na polovině cesty  z Jičína do Hořic v Podkrkonoší
(směr na Hradec Králové).

V areálu motelu Charlie naleznete romantickou stylovou restauraci s výbornou kuchyní a venkovním posezením na kamenné terase.
K dispozici je ubytování v příjemném prostředí penzionu nebo v soukromí přízemních chatek zasazených do přírodního prostředí s parkovou úpravou. Celková kapacita ubytovacího zařízení je 53 míst.

Náš motel od roku 1991 navštívilo a oblíbilo si již mnoho návštěvníků a mezi nimi i spousta populárních osobností a všichni se k nám rádi vracejí, což svědčí o vysokých kvalitách námi poskytovaných služeb.
Umožníme pobyt Vašich čtyřnohých přátel, pokud neomezí pohodlí našich hostů.Vozíčkáři mají bezbariérový přístup do vyhrazených ubytovacích zařízeních.

Přijďte se i Vy přesvědčit, že nenabízíme běžný standard, ale přicházíme vždy s něčím novým a lepším a máme svým hostům co nabídnout. 

Vybrat si můžete z těchto výborných jídel, napít se nealko i alkoholických nápojů a samozřejmostí jsou naše vyhlášené coctaily.

Ubytování i pro rodiče s dětmi

  • velká zahrada s bungalovy jako stvořená pro dětské hry
  • dětské hřiště
  • zastřešený bazén
  • do přírody několik kroků
  • možnosti výletů (do Jičína za Rumcajsem, Mankou a Cipískem, za zvířátky do ZOO - Safari ve Dvoře Králové, za Krakonošem do Krkonoš nebo do okolních lesů)

Romantické ubytování, ubytování pro seniory

U nás najdou jednotlivci či páry, které vyhledávají klid, pohodu, dobrou náladu... klidné prostředí - pobyt uprostřed přírody.

Ubytování pro cyklisty, in-line bruslaře i vyznavače pěších túr

Vedle venkovního posezení jsme otevřeli dětské hřiště. S dětmi se můžete vydat na výlety jak po okolí tak i navštívit Prachovské skály, hrad Kost a další památky, kterými je Královehradecký kraj, potažmo Jičín a celý Český ráj vyhlášen. S dětmi můžete také sportovat - okolo Kovače vedou in-line trasy vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé. Samozřejmostí je, dnes již národní sport, cykloturistika. Sice jsme v podhůří Krkonoš, ale jsme také Polabí - je to tu samá rovinka :) a ti zkušení můžou nabrat směr - Krkonoše.

Věříme, že zde na těchto stránkách získáte dostatek informací, ale hlavně podnětů ke skutečné návštěvě našeho motelu, či ke strávení dovolené uprostřed zdejšího překrásného kraje.

Těšíme se na Vás
Nashledanou v motelu Charlie

Kontaktní formulář

ubytování v motelu Charlie, Český ráj

ubytování v chatkách, Český ráj